KIERMASZ ŚWIĄTECZNY – ZAPROSZENIE DO POMOCY!!!

magda-1Jak co roku, w niedzielę 18 grudnia, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, PZ Caritas planuje przeprowadzić kiermasz charytatywny. Tradycyjnie będzie można kupić pierniczki, ciasta, ozdoby świąteczne, kartki. Przygotujemy też stoisko z gorącymi napojami, goframi dla dzieci i innymi słodkościami.

Dochód przeznaczymy na sfinansowanie wykonania podjazdu dla wózka do mieszkania naszej koleżanki, Magdy Augustynowicz.

Magda, mimo problemów ze zdrowiem, jest bardzo aktywna. Ukończyła studia, pracuje, prowadzi vlog internetowy, śpiewa. Jest zawsze radosna, a swoim optymizmem zaraża wszystkich dokoła siebie. Jej pasją są podróże autostopem. Ma wielu przyjaciół, którzy pomagają jej w realizacji marzeń i celów.

Niestety, dużą przeszkodą w codziennym funkcjonowaniu Magdy jest klatka schodowa, na której brakuje podjazdu dla wózka. Niby to tylko kilka schodków, ale za każdym razem trzeba kogoś prosić o pomoc we wniesieniu lub zniesieniu wózka.

Po wykonaniu podjazdu na klatce schodowej Magda będzie mogła poruszać się bardziej samodzielnie, korzystając z wózka elektrycznego. Bardzo chcemy jej w tym pomóc. Zapraszamy Was wszystkich do zaangażowania się w przygotowanie kiermaszu: chętnie przyjmiemy pierniczki, ciasta, ciastka, ręcznie wykonane ozdoby choinkowe, ale też inne dary, które zechcecie przekazać na cel kiermaszu.

W ostatnich latach przekonaliśmy się, że można liczyć na Waszą pomoc: z sercem angażujecie się w różne dobre dzieła dla innych. Mamy nadzieję, że tak będzie i tym razem.

Więcej informacji na temat kiermaszu można uzyskać telefonicznie pod numerem 606899409 (Asia). Zapraszam do kontaktu wszystkich, którzy zechcieliby się włączyć w pomoc Magdzie!

I do zobaczenia 18 grudnia!