Pomoc starszej rodzinie

Niestety, nie udało nam się zebrać kwoty potrzebnej na wykonanie ocieplenia domu, ani osób chetnych do pomocy przy tej pracy. Środki, które zostały nam ofiarowane na ten cel, przekazaliśmy rodzinie na zakup opału na zimę. Wszystkim, którzy nas wspomogli, bardzo dziękujemy!

Witajcie! Jakiś czas temu prosiliśmy Was o pomoc ubogiej rodzinie z naszej parafii. Potrzebne były kołdry i koce dla starszej, schorowanej pani. Przekazaliśmy wszystko, co nam przynieśliście: pościel i inne dary. Bardzo dziękujemy!
Jednak chcielibyśmy pomóc tej rodzinie jeszcze trochę więcej. Chodzi o to, by ocieplić im dom. Starsze małżeństwo, które tam mieszka, nie jest w stanie opłacić potrzebnych materiałów, a ich dom naprawdę tego wymaga: ma już prawie 100 lat i zimą ściany bardzo przemarzają. Tworzy się też grzyb w mieszkaniu.
Dlatego bardzo byśmy chcieli zebrać środki potrzebne na zakup materiałów do ocieplenia domu. Nie będzie tego dużo, bo dom jest niewielki, więc liczymy, że się nam uda! Mamy już obiecaną pomoc kilku życzliwych panów w wykonaniu prac, więc musimy tylko zapłacić za materiały!
Przekażemy na ten cel środki, jakie nam jeszcze zostały z kiermaszu bożonarodzeniowego i to, co nam podarowaliście w skarbonach wielkopostnych. Gdyby ktoś z Was chciał jeszcze jakąś kwotę przekazać na ten cel, można wpłacić na nasze konto: 48 1320 1120 2603 0993 2000 0003 (bank pocztowy)
z dopiskiem: na ocieplenie domu.
Z góry dziękujemy za Waszą pomoc!!!